حمل و نقل تجهیزات دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی از جمله حساس ترین و گران ترین دستگاه هایی هستند که در علم پزشکی با آنها سر و کار داریم و حمل و نقل این تجهیزات نیاز به مهارت و دقت و کافی دارد تا آسیبی به آنها وارد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل انواع تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت و صندلی ، کمپرسور ، آمالگاماتور ، كاویترون (دستگاه جرم گیری دندان) ، لایت كیور (نور سرد) ، اینسترومنت ها (شامل: توربین - ایرموتور - میكرو موتور -  پوآر - آب و هوا - هندپیس - آنگل - ایر اسكلر) ، استریلیزاتور ، رادیولوژی ، ساکشن ها ، موتور آویز ، تابوره و سایر تجهیزات مورد استفاده شما دندانپزشکان محترم ، به یاریتان خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل و نقل تجهیزات دندانپزشکی کافی است با مشاوران 24 ساعته باربری و اتوبار ظریف بار در ارتباط باشید.

شماره تلفن 1500پل ارتباطی میان ظریف بار و شما دندانپزشکان گرامی است که بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در دسترستان قرار گرفته است. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است. با ما تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)