حمل و نقل تجهیزات تالارهای پذیرایی

تالارهای پذیرایی که در طول سال و به مناسبت های مختلف پذیرای هزاران نفر مهمان هستند، طبیعتا دارای تجهیزات ساده و پیشرفته ای هستند که پاسخگوی تعداد زیادی از افراد باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار به صاحبان تالارهای پذیرایی این مژده را می دهد که حمل و نقل کلیه تجهیزات مربوط به  این تالارها را با نهایت دقت و ایمنی انجام خواهد داد تا دغدغه ای از این بابت نداشته باشید.

حمل و نقل تجهیزات آشپزخانه و پذیرایی ، سیستم های صدا و تصویر ، میز ، صندلی ، مبلمان ، تجهیزات مخصوص دکوراسیون ، سیستم های نور و روشنایی و سایر وسایل در مدت زمانی مطلوب و با قیمتی مناسب به وسیله کارکنان مجرب ظریف بار انجام خواهد شد.

همچنین باربری و اتوبار ظریف بار با استفاده از انواع خودروهای سبک و سنگین مخصوص حمل بار ، تجهیزات تالارهای پذیرایی را به شکلی ایمن حمل خواهد کرد.

کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار در خصوص حمل و نقل وسایل و تجهیزات تالارهای پذیرایی بهره مند شوید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)