حمل و نقل تجهیزات بازارچه های موقت

بازارچه های موقتی که به صورت فصلی یا به شکل خیریه در طول سال برگزار می شوند، نیاز به تجهیزات و امکانات مخصوصی دارند که امکان برپایی این بازارچه ها را به شکلی مطلوب و مورد قبول فراهم کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با کسب تجربیات مفید و خوبی که در حمل و نقل تجهیزات بازارچه های موقت به دست آورده است، برای برپایی هر چه بهتر این بازارچه ها در کنار شما خواهد بود.

حمل و نقل انواع داربست ، چادرهای برزنتی ، میزهای مخصوص ارائه محصولات ، تجهیزات روشنایی ، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ، سیستم های صوتی و تصویری و سایر وسایل و همین طور محصولات قابل ارائه خود را با خاطری آسوده به ظریف بار بسپارید.

باربری و اتوبار ظریف بار با برقراری هماهنگی های لازم در کلیه مراحل کار، شما عزیزان را برای برپایی هرچه بهتر بازارچه های موقت یاری خواهد کرد.

کافی است با مشاوران ظریف بار در ارتباط باشید. شماره تلفن 1500 برای ارتباط شبانه روزی شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ظریف بار تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)