حمل و نقل تجهیزات ایمنی ساختمان

تجهیزات ایمنی محیطی که شامل طیف گسترده ای از تجهیزات ایمنی ساختمان محل سکونت یا کار شما می شوند، علاوه بر دقت در هنگام نصب باید با احتیاط کامل نیز حمل شوند تا بهترین عملکرد و کارایی را برای شما داشته باشند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق ، دزدگیر ، دوربین های مدار بسته ، درب های کنترلی و ریموت دار ، راه بندهای میله ای و سیلندری و سایر تجهیزات ایمنی مورد نیاز شما عزیزان در کنار شما خواهد بود تا در مورد ایمنی ساختمان خود آسوده خاطر باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار به آسایش و آرامش شما می اندیشد و برای این منظور شماره تلفن 1500 به صورت ویژه برای شما شهروندان عزیز در نظر گرفته شده است تا به راحتی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با باربری و اتوبار ظریف بار در ارتباط باشید.

فرصت مشاوره رایگان با ظریف بار را از دست ندهید و از نظرات کارشناسان ما برای انتخاب سرویس مناسب جهت حمل و نقل انواع تجهیزات ایمنی ساختمان بهره مند شوید. ظریف بار در کنار شما است.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)