حمل و نقل تجهیزات ادارات و شرکت های خصوصی

ادارات و شرکت های خصوصی بیشتر از سایر ادارات و شرکت ها با تغییر مکان مواجه هستند و طبیعتا برای اسباب کشی به تیمی حرفه ای و مجرب نیاز دارند تا تجهیزات را به شکلی صحیح و سالم به محل جدید منتقل کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با بهره گیری از کارکنان کار آزموده و همچنین انواع خودروهای سبک و سنگین مخصوص حمل و نقل بار ، آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به شما صاحبان محترم شرکت های خصوصی است.

باربری و اتوبار ظریف بار ، تجهیزات ساده و پیشرفته اداری ، انواع مبلمان اداری ، پارتیشن ها ، میز مدیریت ، میز کنفرانس ، کتابخانه  و فایل های اداری و سایر تجهیزات شرکت های خصوصی را با نهایت دقت بسته بندی کرده و حمل و نقل آنها را با خودروهای مخصوص ظریف بار در مدت زمانی مطلوب و با قیمتی مناسب انجام می دهد.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه به صورت شبانه روزی در خدمت شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)