حمل و نقل تجهیزات آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری به دلیل حساسیت های بالایی که دارند، ضربه پذیر هستند و گاهی با کوچکترین ضربه ممکن است عملکرد مطلوب خود را از دست بدهند؛ بنابراین برای جا به جایی و حمل و نقل این وسایل و تجهیزات باید با نهایت دقت عمل کرد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با تجربیات خوبی که در زمینه حمل و نقل تجهیزات آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری به دست آورده اند، برای حمل و نقلی ایمن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

انواع دوربین های فیلمبرداری و عکاسی ، پروژکتورها ، پایه ها و نگهدارنده ها ، شکل دهنده های نور ، فلاش های استودیویی ، پس زمینه ، رفلکتورها ، کابل های اتصال ، ال ای دی ها ، چترهای دیفیوز ، طلایی ، سیلور ،  هیزی و سایر تجهیزات شما صاحبان محترم آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری با حضور تیم مجرب ظریف بار در اسرع وقت و با قیمتی مناسب به مکان مورد نظر شما منتقل خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار در تماس باشید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما است. منتظرتان هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)