حمل و نقل تجهیزات آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری به دلیل حساسیت های بالایی که دارند، ضربه پذیر هستند و گاهی با کوچکترین ضربه ممکن است عملکرد مطلوب خود را از دست بدهند؛ بنابراین برای جا به جایی و حمل و نقل این وسایل و تجهیزات باید با نهایت دقت عمل کرد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با تجربیات خوبی که در زمینه حمل و نقل تجهیزات آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری به دست آورده اند، برای حمل و نقلی ایمن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

انواع دوربین های فیلمبرداری و عکاسی ، پروژکتورها ، پایه ها و نگهدارنده ها ، شکل دهنده های نور ، فلاش های استودیویی ، پس زمینه ، رفلکتورها ، کابل های اتصال ، ال ای دی ها ، چترهای دیفیوز ، طلایی ، سیلور ،  هیزی و سایر تجهیزات شما صاحبان محترم آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری با حضور تیم مجرب ظریف بار در اسرع وقت و با قیمتی مناسب به مکان مورد نظر شما منتقل خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار در تماس باشید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما است. منتظرتان هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn