حمل و نقل اختصاصی سفارت خانه ها و مراکز مهم دولتی و خصوصی

حمل و نقل اختصاصی وسایل به ویژه در مورد مکان های خاص دولتی یا خصوصی از جمله سفارت خانه ها و مراکز اداری مهم ، نیاز به تجربه کافی و البته کسب مهارت های لازم دارد تا در نهایت رضایت کامل برای شما عزیزان به دنبال داشته باشد.

تجربیات موفق باربری و اتوبار ظریف بار در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل اختصاصی سفارت خانه ها و برخی مراکز مهم دیگر ، گواه اعتماد به ما و تخصص کافی مجموعه ما است.

لازم به یاد آوری است که شرکت نفت پاسارگاد ، سفارت  ژاپن ، سفارت ایتالیا ، سفارت انگلستان ، سفارت سنگال ، سفارت سوئیس و نماینده دادگستری استان تهران از خدمات باربری و اتوبار ظریف بار استفاده کرده اند و از مجموعه ما رضایت کافی داشته اند.

همچنین تخریب حریم رودخانه لواسان نیز با حضور تیم ظریف بار به خوبی انجام شده و رضایت و اطمینان کافی نسبت به خدمات ارائه شده ، نشان دهنده دقت و مهارتی است که طی سال ها و با کسب تجربه به دست آمده است.

باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به همه شما شهروندان عزیز است و می توانید با تماس با 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما در ارتباط باشید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)