حمل اثاثیه منزل با بهترین باربری تهران

حمل اثاثیه منزل توسط باربری ظریف بار

حمل اثاثیه منزل در تهران یا از تهران به شهرستان کار بسیار دقیق و پر استرسی است که توسط باربری ظریف بار تحت بهترین شرایط انجام می شود.

رزرو حمل اثاثیه

مرحله اول و مهم اسباب کشی برنامه ریزی آن است که یکی از موارد آن رزرو خاور حمل اثاثیه منزل است و برای اینکه بتوانید طبق برنامه ریزی و در روز مورد نظر جا به جا شوید می بایست از قبل باربری را رزرو نمایید. برای این کار می توانید از 2 ماه قبل از اسباب کشی با مشاوران ظریف بار از طریق تلفن چهار رقمی 1500 بدون نیاز به شماره گیری کد اقدام نمایید و از خدمات مشاوره رایگان و رزرو ظریف بار بهره مند شوید.

بسته بندی

بسته بندی مهم ترین عامل در اسباب کشی می باشد. ظریف بار با استفاده از تجربه چندین ساله خود به دو روش آماده خدمت رسانی می باشد.

  • ارسال افراد متخصص بسته بندی

ظریف بار دارای پرسنل آموزش دیده جهت بسته بندی انواع لوازم بزرگ و کوچک اثاثیه منزل شما می باشد تا تمامی وسایل منزل شما را به گونه ای بسته بندی کنند که صدمات ناشی از جا به جایی و اسباب کشی به حداقل برسد. جهت هماهنگی در زمان رزرو باربری فقط کافیست در خواست بسته بندی دهید تا افراد با تجهیزات بسته بندی مناسب و به روز در محل حضور یابند.

  • ارایه تجهیزات مخصوص بسته بندی

تجهیزات مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل با توجه به تجربه سالیان توسط ظریف بار فراهم آمده اند تا به شما در اسباب کشی کمک کنند. اگر خودتان قصد بسته بندی دارید می توانیید با مراجعه به قسمت بسته بندی سایت محصولات را از قبیل کارتن حمل اثاثیه، محافظ های حبابی، چسب، کارتن مخصوص حمل مواد یخ زده و... را مشاهده و تهیه نمایید.

حمل اثاثیه منزل

روز حمل اثاثیه روز بسیار مهم همراه با استرس برای همه افرادی که اسباب کشی می کنند می باشد. ظریف بار با بهره گیری از خاور حمل بار استاندارد و پرسنل آموزش دیده اثاثیه منزل شما را با حداقل صدمه حمل و آنها را در سلامت کامل در مقصد به شما تحویل می دهند. در ضمن بار شما از زمان حمل تا رسیدن به مقصد بیمه می شود.

چیدمان

چیدمان اثاثیه منزل از دیگر خدماتی است که توسط ظریف بار ارایه می شود، در اغلب شرایط مشتری در خواست باز گشایی بسته بندی و چیدمان در محل دلخواه وسایل را دارد، که پرسنل ظریف بار چیدمان وسایل و اثاثیه منزل جدید شما را به بهترین نحو به ثلیقه شما با به درخواست شما با استفاده از کارشناس حمل در حمل جدید قرار می دهند.

انتخاب اتوبار و باربری ظریف بار از بین باربری های دیگر اعتماد و فرصتی است که شما به ما می دهید تا حداکثر آسایش و امنیت را برای شما رقم زده و حس خوب یک اسباب کشی راحت و بی دقدقه را برای شما فراهم آوریم.

هم اکنون با شماره 4 رقمی 1500 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

ظریف بار مطمئن

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)