جابجایی و حمل و نقل مصالح ساختمانی

مصالح و تجهیزاتی که در ساخت و ساز ساختمان های مختلف به کار می روند، به قدری متنوع هستند که امروزه تولید آنها به شکل صنعتی درآمده است. جابجایی و حمل و نقل مصالح ساختمانی ، کاری دشوار و البته تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارد.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع مصالح ساختمانی ، از آجر و سیمان و گچ و سنگ گرفته تا بلوک های سبک و سنگین ، دیوارهای پیش ساخته ، تیر آهن و سایر مصالح مورد نیاز شما عزیزان، به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته در کنارتان خواهد بود.

جابجایی و حمل و نقل انواع مصالح ساختمانی برای مصارف شخصی ، تجاری و صنعتی در هر حجمی که باشند، تنها با یک تماس تلفنی با تیم ظریف بار میسر خواهد شد.

کافی است با کارشناسان مجرب ظریف بار از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن همراه و تلفن ثابت در ارتباط باشید. حمل و نقل مصالح ساختمانی خود را به ظریف بار بسپارید و خاطره ای به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)