جابجایی درون شهری ، برون شهری ، صادرات ، واردات و ترانزیت

برای داشتن اسباب کشی ایمن و مطمئن درون شهری ، برون شهری و حتی حمل و نقل وسایل به خارج از کشور ، باید از حضور تیمی مجرب بهره گرفت تا اسباب کشی در مدت زمانی مناسب و با کیفیتی مطلوب انجام پذیرد.

باربری و اتوبار ظریف بار با ارائه کلیه خدمات مربوط به جابجایی درون شهری ، برون شهری ، صادرات ، واردات و ترانزیت در خدمت شما همشهریان گرامی است تا با خاطری آسوده بتوانید به ساختمان جدید در منطقه ، شهر یا کشور مورد نظرتان نقل مکان کنید و از رفاه و آرامش کافی برخوردار باشید.

همچنین باربری و اتوبار ظریف بار امکان واردات و صادرات انواع کالاهای تجاری با استفاده از بیمه نامه های معتبر و کسب مجوزهای لازم در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما شهروندان عزیز فراهم کرده است تا خیالتان از هر بابت آسوده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن ابهامات خود با شماره تلفن شبانه روزی 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید تا مشاوران ظریف بار ، راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند. ظریف بار در خدمت شما و متعلق به شما است. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)