جابجایی تجهیزات برگزاری کنسرت ها

برگزاری کنسرت ها طبیعتا به فراهم بودن امکانات و تجهیزات تخصصی وابسته است و حمل و نقل این تجهیزات از حساسیت های خاصی برخوردار است تا به شکلی صحیح و سالم در مکان مورد نظر قرار بگیرند و کیفیت مطلوب اجرا را تضمین کنند.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع سیستم های دی جی ، سیستم های صوتی ، انواع میکروفون و هدفون ، انواع باند و اسپیکر ، سیستم های نور ( سالنی و موضعی ) ، سیستم های تصویر ، انواع ویدئو پروژکتور ، ال سی دی و ال ای دی ، آمپلی فایر ، پاور میکسر و سایر تجهیزات مورد استفاده در برگزاری کنسرت ها به سالن مد نظرتان ، به شما هنرمندان عزیز برای اجرایی با کیفیت و مورد قبول کمک خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعالیت باربری و اتوبار ظریف بار در زمینه حمل و نقل تجهیزات مربوط به برگزاری کنسرت ها ، می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید.

باربری و اتوبار ظریف بار با ارائه سرویس مناسب در مکان مورد نظر شما ، رضایت خاطرتان را فراهم خواهد کرد. با ما در تماس باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)