تیم حرفه ای اسباب کشی

اگر شما نیز از آن دسته افرادی به شمار می روید که هر سال مجبور به اسباب کشی و رفتن به منزل یا محل کار جدید هستید، حتما به اهمیت حضور تیمی حرفه ای برای انجام اسباب کشی پی برده اید.

باربری و اتوبار ظریف بار با به کارگیری کارکنان حرفه ای ، مجرب و آموزش دیده ، شما عزیزان را برای اسباب کشی ایمن و مطلوب یاری می کند.

بسته بندی وسایل شما با توجه به جنس و میزان آسیب پذیری آنها انجام شده و کارکنان حرفه ای ظریف بار حمل و نقل صحیح و استاندارد وسایل طی اسباب کشی را برای شما تضمین می کنند.

با کمک گرفتن از کارکنان حرفه ای ظریف بار ، میزان خسارت های وارده به وسایل شما در حین اسباب کشی به حداقل می رسد. همچنین سرعت بالای کارکنان حرفه ای ظریف بار در بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان وسایل موجب می شود تا در مدت زمانی مناسب ، اسباب کشی مطلوبی داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با باربری و اتوبار ظریف بار در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn