تفکیک و بسته بندی وسایل در اسباب کشی

در هنگام بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی بهتر است نسبت به دسته بندی و تفکیک وسایل توجه کافی داشته باشیم تا هم  از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنیم و  هم در هنگام باز کردن بسته ها و چیدمان منزل با مشکلی روبه رو نشویم.

اتوبار و باربری ظریف بار  با سال ها سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل ، به شما شهروندان عزیز برای تفکیک و دسته بندی وسایل هر قسمت از منزل تان کمک خواهد کرد.

بسته بندی ظروف آشپزخانه ، اشیا قیمتی ، لوازم اتاق خواب ، وسایل اتاق پذیرایی ، انبار و سایر اجسام سبک و سنگین را به باربری و اتوبار ظریف بار بسپارید و ضمانت های لازم در خصوص کیفیت خدمات ارائه شده را از ما بخواهید.

به یاد داشته باشید که با حضور متخصصان ظریف بار ،  تفکیک و بسته بندی کلیه وسایل شما با دقت کامل انجام شده و می توانید با هزینه ای مناسب و در مدت زمانی مطلوب ، اسباب کشی کنید.

برای برخورداری از خدمات و همچنین انجام مشاوره های لازم با ما تماس بگیرید. تلفن 1500  ، شماره ویژه باربری و اتوبار ظریف بار است که به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ،  آماده پاسخگویی به سوالات شما شهروندان عزیز است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)