باز کردن و نصب مجدد وسایل در اسباب کشی

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگام اسباب کشی به منزل یا محل کار جدیدتان،  با دردسر حمل و نقل وسایل سنگین یا باز و بسته کردن آنها مواجه شده باشید.

باربری و اتوبار ظریف بار ضمن بسته بندی مناسب و حمل و نقل انواع اسباب و وسایل سنگین از جمله کتابخانه ، کمد ، سرویس خواب ، میز ناهار خوری ، یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباس شویی ، ماشین ظرف شویی ، پیانو ، بوفه ، میز ناهار خوری ، گاو صندوق ، اسپیلت ، کولر گازی و سایر وسایل ، نسبت به باز کردن آنها در محل جابجایی و بستن و سر هم کردن مجدد آنها در محل جدید نیز اقدام می کند تا از هر بابت خیالتان راحت باشد.

کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار ، با سابقه درخشانی که در زمینه اسباب کشی به تمام نقاط ایران دارند ، با دقت زیاد و در اسرع وقت به اسباب کشی ایمن و مطمئن برای شما کمک خواهند کرد. کافی است با مشاوران 24 ساعته ظریف بار از طریق شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد با تلفن ثابت و تلفن همراه در تماس باشید. منتظر شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)