ایجاد شرایط مناسب برای اسباب کشی

بدون شک همه ما در هنگام اسباب کشی به دنبال تیمی قوی ، با تجربه و حرفه ای هستیم که با قیمتی مناسب و در مدت زمانی مطلوب ، اسباب کشی منزل یا محل کار ما را انجام دهد و در پایان کار بتوانیم در مورد خدمات ارائه شده، رضایت خاطر داشته باشیم.

باربری و اتوبار طریف بار با اعتماد شما شهروندان عزیز طی سال های گذشته توانسته است شرایط مناسبی برای اسباب کشی شما ایجاد کند و آرامش خاطر برایتان به ارمغان آورد.

کارکنان باتجربه ظریف بار با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوص اسباب کشی از جمله کارتن های چند لایه ، کارتن های مخصوص حمل لباس و رختخواب ، بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک و همچنین با به کارگیری خودروهای مخصوص حمل بار متناسب با نیاز شما همشهریان گرامی ، به ارائه خدمت شبانه روزی می پردازند تا رضایت خاطرتان را فراهم کنند.

از طرفی شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما قرار گرفته تا از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. فراموش نکنید که ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)