انتخاب خودروهای متناسب با ظرفیت بار

یکی از نکات مهمی که در هنگام اسباب کشی و حمل و نقل بار باید حتما به آن توجه داشته باشید ، انتخاب وسیله نقلیه با ظرفیت مناسب برای وسایل شما است تا از رفت و آمد چند باره و همچنین پرداخت هزینه های اضافی و صرف زمان زیاد پیشگیری کنید.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با در اختیار قرار دادن انواع خودروهای خاور ، کامیون ، نیسان و وانت برای شما همشهریان عزیز این مشکلات را برطرف کرده و می توانید با توجه به حجم وسایل مورد نظرتان ، خودروی مناسب را انتخاب کنید.

رانندگان و کارکنان مجرب ظریف بار با در اختیار داشتن کامیون های مسقف و خاورهای نو با اتاقک های تمیز و مرتب و همچنین انواع نیسان و وانت بارهای مورد تایید از نظر ایمنی ، اسباب کشی شما را در اسرع وقت و با دقت کامل انجام خواهند داد.

از طرفی شماره تلفن ویژه 1500 به صورت شبانه روزی در اختیار شما شهروندان عزیز قرار گرفته است تا بدون نیاز به کد و از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه بتوانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است. با ما تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)