اسباب کشی کامل و مطمئن

یکی از نکات مهمی که در هنگام اسباب کشی ممکن است ذهن شما را درگیر کند ، جا گذاشتن برخی وسایل در منزل یا محل کار قدیمی تان است که معمولا به دلیل عجله یا دقت ناکافی در اثر خستگی رخ می دهد.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با حضور تیم حرفه ای و مجرب خود در مکان مورد نظر شما ،  تا انتقال آخرین وسایل به طور کامل در کنارتان خواهد بود.

کارکنان ظریف بار با چک کردن و کنترل تمام اتاق ها و همین طور کمدها ، کابینت ها و سایر بخش های منزل یا محل کار شما ، تمام وسایل مورد نظرتان را به شکلی مطمئن بسته بندی کرده و در محل جدید به شما تحویل خواهند داد.

شما شهروندان عزیز برای انجام مشاوره و همچنین پرسیدن سوالات مورد نظر خود می توانید با شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص اسباب کشی از جمله بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان را به دست آورید.

مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار با تسلط کافی و صبر و حوصله از ابتدا تا انتهای اسباب کشی در کنارتان خواهند بود و شما را تنها نخواهند گذاشت. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)