اسباب کشی کارخانه ها

کارخانه های مختلف دارای تجهیزات سنگین و گران قیمتی هستند که نگهداری و جایه جایی این تجهیزات هزینه های زیادی را به همراه دارد.

باربری و اتوبار ظریف بار ضمن جابه جایی تجهیزات و وسایل کارخانه های شما با قیمتی مناسب ، ایمنی و شرایط استاندارد اسباب کشی را نیز در نظر داشته و خواسته های شما را به شکلی مطلوب برآورده خواهد کرد.

جابه جایی انواع ماشین آلات و دستگاه های مخصوص به کارخانه ها در حین اسباب کشی ، نیاز به مهارت های خاصی دارد که کارکنان مجرب ظریف بار با گذراندن دوره های آموزشی مختلف و کسب تجربیات زیاد در سال های گذشته ، این مهارت ها را کسب کرده و آماده ارائه خدمت شبانه روزی به شما شهروندان عزیز هستند.

تلاش مستمر کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار و دریافت گواهی نامه ها و تاییدیه های معتبر در زمینه اسباب کشی ایمن و استاندارد ، نشان دهنده اهمیتی است که تیم ظریف بار برای مشتریان خود قائل هستند.

برای اسباب کشی و حمل و نقل وسایل کارخانه خود ، کافی است با شماره 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید. منتظر شما هستیم. 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)