اسباب کشی و خط و خش وسایل چوبی

یکی از بزرگترین نگرانی های خانم های خانه در هنگام اسباب کشی ، خط و خش وسایل چوبی و آسیب دیدن آنها است که اغلب قابل جبران نبوده و آثار آن برای همیشه باقی می ماند.

باربری و اتوبار ظریف بار با کسب تجربیات موفقیت آمیز در زمینه اثاث کشی و حمل و نقل وسایل چوبی ، به یاری شما خواهد آمد تا با کمترین میزان خسارت و آسیب دیدگی بتوانید اسباب کشی خوبی داشته باشید.

استفاده از بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک و سایر تجهیزات بسته بندی از سوی کارکنان ظریف بار موجب می شود که به وسایل چوبی شما آسیبی نرسد و با خاطری آسوده تر اسباب کشی کنید.

شما عزیزان پیش از اقدام به اسباب کشی می توانید از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید. کارشناسان باربری و اتوبار ظریف بار در خصوص حمل و نقل وسایل چوبی ، راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. منتظر تماس شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)