اسباب کشی و حمل و نقل لباس ها

یکی از دغدغه های خانم های خانه دار در هنگام اسباب کشی ، محافظت از لباس های مجلسی گران قیمت و همین طور کت و شلوار آقایان است تا آسیبی به این لباس ها وارد نشود و ظاهر آنها تغییری پیدا نکند.

باربری و اتوبار ظریف بار این دغدغه را برای شما عزیزان برطرف کرده و می توانید با استفاده از تمهیدات ظریف بار با خاطری آسوده لباس های گران بهای خود را در حین اسباب کشی جا به جا کنید.

کارکنان ظریف بار با استفاده از کارتن های مخصوص بسته بندی و حمل لباس ، لباس های شما را به خوبی بسته بندی کرده و شما می توانید 12 دست لباس را در هر کارتن رگال دار مخصوص حمل لباس با خیال راحت بسته بندی کنید و نگران چروک یا خراب شدن آنها نباشید.

همچنین باربری و اتوبار ظریف بار به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره به شما همشهریان گرامی است. شماره تلفن 1500 پل ارتباطی میان ما و شما است که بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیارتان قرار گرفته است. با ظریف بار آسوده خاطر باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)