اسباب کشی و حمل و نقل در تعمیرگاه ها

تعمیرگاه های مختلف با توجه به تجهیزات و وسایل سنگین و پیشرفته ای که دارند، در صورت نیاز به حمل و نقل وسایل یا انجام اسباب کشی با پیچیدگی های خاص خود روبه رو هستند و مدیریت این شرایط نیازمند تبحر و تجربه کافی در این زمینه است.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل و نقل انواع ماشین آلات سبک و سنگین و همچنین تجهیزات ساده و پیشرفته ای که در تعمیرگاه های مختلف وجود دارند، به شما عزیزان برای اسباب کشی و حمل و نقلی ایمن کمک خواهد کرد.

اثاث کشی و جابجایی و حمل و نقل کلیه تجهیزات تعمیرگاه های خود را به ظریف بار بسپارید و از راهنمایی های کارشناسان ما در این زمینه بهره مند شوید. کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران ظریف بار در میان بگذارید.

باربری و اتوبار ظریف بار در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است تا دغدغه ای در مورد جابجایی و حمل و نقل تجهیزات تعمیرگاه های خود نداشته باشید. با ما تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)