اسباب کشی و حمل و نقل در بیمارستان ها و مراکز درمانی

بیمارستان ها و مراکز درمانی دارای تجهیزات پیشرفته و گران قیمتی هستند که در صورت نیاز به جابجایی ، باید با نهایت دقت و حساسیت این کار را انجام داد.

تیم حرفه ای باربری و اتوبار ظریف بار برای حمل و نقل وسایل و تجهیزات بیمارستان ها و مراکز درمانی آمادگی کامل داشته و این کار را در مدت زمانی مطلوب و به شکلی ایمن برای شما انجام خواهد داد.

همچنین برخی از وسایل و تجهیزات بیمارستان ها و مراکز درمانی مانند تجهیزات اتاق عمل و آزمایشگاه ها بسیار حساس و دقیق بوده و جابجایی آنها نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد. کارکنان باربری و اتوبار ظریف بار با تکیه بر دانش ،تخصص و تجربه کافی که در این زمینه کسب کرده اند، به شما مدیران گرامی بیمارستان ها و مراکز درمانی کمک خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد و چگونگی فعالیت ظریف بار در خصوص جابجایی و حمل و نقل وسایل و تجهیزات بیمارستانی و مراکز درمانی ، کافی است با مشاوران ما در ارتباط باشید.

شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما است. با ظریف بار تماس بگیرید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)