اسباب کشی و حمل و نقل در آرایشگاه ها

آرایشگاه های زنانه و مردانه به دلیل ارائه خدمات زیبایی و بهداشتی به بانوان و آقایان، مجهز به وسایل و تجهیزات زیادی هستند که باید با احتیاط کامل حمل شوند و حمل و نقلی ایمن داشته باشند.

باربری و اتوبار ظریف بار مفتخر است تا به شما آرایشگران عزیز این مژده را بدهد که کلیه خدمات مربوط به اسباب کشی یا حمل و نقل وسایل آرایشگاه شما را بر عهده گرفته و ایمنی آنها را تامین خواهد کرد.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل وسایل سنگین مانند انواع آینه ها ، سرشور و صندلی های مختلف و همچنین بسته بندی وسایل سبک تر مانند سشوار و لوازم آرایش و پیرایش و سایر تجهیزات موجود در آرایشگاه شما عزیزان، به یاریتان خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعالیت ظریف بار در خصوص اسباب کشی و حمل و نقل وسایل آرایشگاه ها با شماره تلفن 1500 تماس بگیرید.

این شماره تلفن بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه ، به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار گرفته تا از خدمات مشاوره رایگان ظریف بار بهره مند شوید. ظریف بار را به خاطر بسپارید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)