اسباب کشی و حمل و نقل تجهیزات قالی بافی

فرش ایرانی با شهرت جهانی خود نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و البته در منازل ایرانی به عنوان یکی از ضروریات زندگی ، جایگاهی ثابت دارد. در این میان استفاده از فرش های دستبافی که در کارگاه های قالی بافی بافته می شوند، مورد استقبال اقشار خاصی از مردم قرار می گیرد. بدیهی است حمل و نقل تجهیزات یا اسباب کشی در این کارگاه ها نیاز به به کارگیری تیم حرفه ای و با تجربه ای دارد که دغدغه های شما را به حداقل برساند.

باربری و اتوبار ظریف بار تمامی مراحل اسباب کشی یا جابجایی تجهیزات کارگاه قالی بافی شما از بسته بندی و حمل و نقل دار و دستگاه قالی بافی و کوجی گرفته تا شانه ، کاردک ، قیچی ، چله ، پود ، قلاب ، چاقو ، سیخک و غیره را در مدت زمانی مطلوب و با قیمتی مناسب انجام خواهد داد.

شماره تلفن 1500 خط ویژه باربری و اتوبار ظریف بار برای شما شهروندان عزیز است تا پیش از اقدام به انجام اسباب کشی در کارگاه قالی بافی خود از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ظریف بار در ارتباط باشید. با باربری و اتوبار ظریف بار آسوده خاطر باشید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)