اسباب کشی و حمل و نقل تجهیزات امنیتی

گاهی در هنگام اسباب کشی به منزل یا محل کار جدید ، نیازمند باز کردن تجهیزات امنیتی و انتقال آنها به مکان مورد نظر هستید و طبیعتا حمل و نقل این تجهیزات حساس نیازمند دقت کافی و مهارت لازم در این زمینه است.

باربری و اتوبار ظریف بار با بهره گیری از کارکنان مجرب و کارآزموده ، تجهیزات امنیتی از جمله انواع دوربین های مدار بسته ( سقفی ، بولت ، مینیاتوری ) ، دزدگیر ، دستگاه های ضبط کننده صدا و تصویر و سایر وسایل امنیتی ساختمان شما عزیزان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت کافی به مکان مورد نظر شما انتقال خواهد داد.

برای انجام مشاوره با کارشناسان ظریف بار در خصوص چگونگی اثاث کشی و دریافت راهنمایی های لازم درباره حمل و نقل تجهیزات امنیتی ساختمان خود ، با شماره تلفن 1500 تماس بگیرید. این شماره تلفن بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما شهروندان عزیز قرار گرفته است تا به صورت شبانه روزی با ظریف بار در ارتباط باشید. حمل و نقل تجهیزات امنیتی ساختمان خود را به ما بسپارید و با ظریف بار اسباب کشی مطلوبی داشته باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)