اسباب کشی و جا به جایی انبارها

انبارها بخش مهمی از سیستم کارخانه ها ، مراکز و ادارات دولتی و خصوصی ، مراکز تجاری و مغازه ها را تشکیل می دهند که محل تجمع و دسته بندی اجناس ، وسایل و تجهیزات مختلف هستند و طبیعتا اسباب کشی و تخلیه انبارها کاری سنگین به شمار می رود.

باربری و اتوبار ظریف بار برای جابه جایی وسایل انبار و حمل و نقل آنها در هنگام اسباب کشی در کنار شما خواهد بود تا این کار به شکلی استاندارد و ایمن صورت بگیرد.

باربری و اتوبار ظریف بار با حمل تخصصی انواع اجناس و بارهایی که در انبارهای مختلف موجود هستند ، شرایط خاص هر نوع انبار را در نظر می گیرد و بهترین گزینه ها را پیش روی شما قرار می دهد تا انتخابی مطلوب در مورد نحوه اسباب کشی داشته باشید.

برای اسباب کشی و جابه جایی اجناس و وسایل انبار خود با مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید. شماره تلفن 1500 به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در خدمت شما همشهریان عزیز است. کافی است با ما در ارتباط باشید. ظریف بار از شروع تا پایان اسباب کشی با شما خواهد بود.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)