اسباب کشی مراکز تولیدی

مراکز تولیدی مختلف با ارائه انواع اجناس و کالاهای مورد نیاز جامعه ، نقش مهمی در چرخه اقتصادی کشور ایفا می کنند و طبیعتا برای تولید به فضاهایی اختصاصی برای نگهداری مواد اولیه ، قرارگیری تجهیزات و همین طور بسته بندی و انبار کالاهای تولید شده نیازمند هستند.

به دلیل حساسیت تجهیزات مورد استفاده در مراکز تولیدی و همین طور حجم زیاد مواد اولیه و تولید شده ، اسباب کشی در تولیدی ها بسیار سنگین خواهد بود.

باربری و اتوبار ظریف بار این آمادگی را دارد تا در تمام طول هفته و به صورت شبانه روزی ، با ارائه خدمات مخصوص به اسباب کشی مراکز تولیدی در خدمت شما همشهریان گرامی باشد.

حمل و نقل انواع دستگاه ها و تجهیزات پیچیده مراکز تولیدی مختلف نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد که کارکنان مجرب ظریف بار با گذراندن دوره های آموزشی مختلف و کسب تجربه طی سالیان گذشته، به این مهارت ها دست پیدا کرده اند.

برای انجام مشاوره های لازم پیش از اقدام به جابه جایی و اسباب کشی مراکز تولیدی خود ، با مشاوران باربری و اتوبار ظریف بار تماس بگیرید.

شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار دارد. با ظریف بار در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)