اسباب کشی سفارت خانه ها

جابجایی وسایل سفارت خانه ها به دلیل ضوابط قانونی مشخص و شرایط  خاص ، نیاز به طی کردن مراحل مختلف و البته مهارت و تخصص کافی دارد تا مشکلی در حین اسباب کشی ایجاد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار با توجه به تجربیات خوبی که در حین اسباب کشی سفارت خانه های مختلف به دست آورده است ، آماده ارائه کلیه خدمات اسباب کشی شامل بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان وسایل برای این مراکز مهم است.

از آنجایی که سفارت خانه ها محل اقامت نمایندگان دولت های خارجی هستند و مدارک و اسناد مهمی در این مراکز نگهداری می شوند ، ظریف بار برای انتقال و جابجایی این اسناد در حین اسباب کشی نهایت دقت را به خرج داده و اصول ایمنی را به خوبی رعایت خواهد کرد.

امانتداری و حفظ اسرار موجود در سفارت خانه ها و اسباب کشی ایمن و سریع ، وظیفه اصلی باربری و اتوبار ظریف بار است که اسباب کشی چندین سفارت خانه از جمله سفارت خانه های کشورهای ژاپن ، ایتالیا ، انگلستان ، سنگال و سوییس به وسیله تیم مجرب ظریف بار ، نشان دهنده به وجود آمدن این اعتماد است.

برای ارتباط با باربری و اتوبار ظریف بار و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صورت شبانه روزی با شماره 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)