اسباب کشی با کمترین آسیب و خسارت

آسیب دیدن راه پله ها و دیوارها در هنگام اسباب کشی یکی از مسائل نسبتا شایعی است که هر بار برای صاحبخانه یا صاحب ملک های تجاری و اداری هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت و طبیعتا آزار دهنده خواهد بود.

باربری و اتوبار ظریف بار با به کارگیری کارکنان باتجربه در زمینه بسته بندی و حمل و نقل اسباب و وسایل شما ، این نوع خسارت ها را به حداقل خواهد رساند و دیوارهای مکان مورد نظر شما آسیب جدی نخواهند دید.

دقت کافی و رعایت نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی منجر به کاهش خسارت و آسیب های مالی خواهد شد که کارکنان مجرب ظریف بار این نکته را مد نظر قرار خواهند داد.

تجربیات موفق باربری و اتوبار ظریف بار در اسباب کشی منازل ، ادارات ، مکان های تجاری و همچنین سفارت خانه ها و مراکز معتبر دولتی و خصوصی ، نشان دهنده اعتماد شما شهروندان گرامی به مجموعه ما است که برای این امر به خود می بالیم.

مشاوران و کارشناسان ظریف بار به صورت شبانه روزی در کنار شما خواهند بود. کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما در ارتباط باشید. ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)