اسباب کشی ادارات و مراکز دولتی

ادارات و مراکز دولتی کوچک و بزرگ ، دارای قوانین مخصوص به خود هستند و طبیعتا اسباب کشی در این مراکز باید با دقت خاصی صورت بگیرد.

وجود اسناد و مدارک و همچنین تجهیزات خاص در ادارات و مراکز دولتی ، اسباب کشی را قدری حساس کرده و حضور تیمی مجرب در این میان می تواند باعث کاهش دغدغه های شما شود.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با کسب سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی ادارات و مراکز دولتی ، آماده ارائه خدمات به شما شهروندان گرامی در تمام ساعات شبانه روز است.

حضور شبانه روزی کارکنان ظریف بار در شیفت های کاری مختلف ، امکان اسباب کشی سریع و ایمن برای ادارات و مراکز دولتی را فراهم کرده و کلیه مراحل از جمله بسته بندی ، حمل و نقل ، تحویل بار و چیدمان آنها با دقت کامل انجام خواهد شد.

برای انجام اسباب کشی ادارات و مراکز دولتی ، قطعا به اطلاعات کافی نیاز دارید که این اطلاعات را می توانید با تماس با شماره تلفن 1500 به دست بیاورید.

این شماره به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه در دسترس شما بوده و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما همشهریان عزیز هستند. با ما در ارتباط باشید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)