آماده سازی جعبه ها و چیدمان وسایل

شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هنگام اسباب کشی ذهن افراد به خصوص خانم های خانه را درگیر می کند ، تهیه جعبه های مناسب برای بسته بندی و چیدمان وسایل در این جعبه ها است تا آسیبی به اسباب منزل به خصوص وسایل آشپزخانه و اشیا قیمتی و زینتی وارد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با در اختیار قرار دادن جعبه های مقاوم 5 لایه در اندازه های مختلف به شما همشهریان عزیز ، دغدغه خرید و حمل و نقل این جعبه ها را برطرف کرده و می توانید با خاطری آسوده وسایل خود را بسته بندی کنید.

همچنین کارکنان مجرب و با تجربه ظریف بار ، در صورت تمایل شما می توانند بسته بندی کلیه وسایل اعم از خرده ریز تا وسایل سنگین را نیز بر عهده بگیرند تا به شکلی ایمن و استاندارد آنها را جابجا کنید. همچنین چیدمان مناسب جعبه ها در خودروهای مخصوص حمل و نقل که ظریف بار برای شما فراهم می کند ، از اهمیت زیادی برخوردار است که تیم ظریف بار تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 1500 در تمام ساعات شبانه روز بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما در تماس باشید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn