آماده سازی جعبه ها و چیدمان وسایل

شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هنگام اسباب کشی ذهن افراد به خصوص خانم های خانه را درگیر می کند ، تهیه جعبه های مناسب برای بسته بندی و چیدمان وسایل در این جعبه ها است تا آسیبی به اسباب منزل به خصوص وسایل آشپزخانه و اشیا قیمتی و زینتی وارد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با در اختیار قرار دادن جعبه های مقاوم 5 لایه در اندازه های مختلف به شما همشهریان عزیز ، دغدغه خرید و حمل و نقل این جعبه ها را برطرف کرده و می توانید با خاطری آسوده وسایل خود را بسته بندی کنید.

همچنین کارکنان مجرب و با تجربه ظریف بار ، در صورت تمایل شما می توانند بسته بندی کلیه وسایل اعم از خرده ریز تا وسایل سنگین را نیز بر عهده بگیرند تا به شکلی ایمن و استاندارد آنها را جابجا کنید. همچنین چیدمان مناسب جعبه ها در خودروهای مخصوص حمل و نقل که ظریف بار برای شما فراهم می کند ، از اهمیت زیادی برخوردار است که تیم ظریف بار تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 1500 در تمام ساعات شبانه روز بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما در تماس باشید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)