بسته بندی یخچال و فریزر

جهت بسته بندی یخچال فریزر با ظریف بار قدم به قدم همراه شوید.تا یخچال و فریزر شما در طول جابه جایی کاملا در امان باشد و خسارتی به آن ها وارد نشود.

1- ابتدا یخچال را کاملا تمیز کنید ( ما میدانیم که درروزهای آخر اسباب کشی زمانی برای اینکار نیست ولی مطمئن باشید که بعدتر حتما وقتی برای رسیدگی به اینکار نخواهید داشت ! ) تمیزی یعنی شستن کامل یخچال ، قفسه های یخچال ، برفک زدایی و ...

اینکه شما تا آخرین لحظات درگیر هستید و یخچال جزو وسایلی است که شما تا آخرین لحظات بسیار به آن نیازدارید را ما میدانیم و .............. توضیح دادیم که چه کنید ، طبق برنامه ریزی کافیست شما 48 ساعت پیش از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید تا برای برفک زدایی و شستشوی داخل آن زمان داشته باشید.

2- پس از تمیزکاری یخچال قفسه های داخلی یخچال را با چسب پهن شیشه ای مخصوص اسباب کشی ظریف بار محکم کنید ، لطفا هیچ قسمتی از داخل یخچال از چشمتان دور نماند ، جا تخم مرغی ، قفسه ها ، جامیوه ای ، درب فریزر و قفسه های داخل فریزر.

3- کابل برق یخچال جمع شود و به پشت یخچال با چسب وصل گردد. درب یخچال نیز با چسب شیشه ای پهن ظریف بار محکم گردد.

4- دور یخچال با بابل رپ و یا فوم ضربه گیر ظریف بار برای جلوگیری از آسیب دیدگی به شیوه ای مناسب و بطور محکم بسته بندی گردد.

با توجه به حساسیت یخچال بخاطر گاز فریون ، موقع جابجایی اش نیز باید دقت شود . برای اطمینان از رعایت موارد با ظریف بار تماس بگیرید تا کار شما را با دقت و مسئولانه بعهده گیرند. 1500 یک تلفن معمولی نیست . 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn