بسته بندی ماشین لباسشویی

بسته بندی ماشین لباسشویی با توجه به نوع ماشین لباسشویی متفاوت است ، اینکه یک ماشین لباسشویی سطلی باشد ، دوقلو باشد و یا حفره ای باشد در بسته بندی حساسیت های خاص خود را دارد ولی بطور عمومی در مورد همه ی ماشین ها باید موارد زیر را رعایت کنید .

1- درب ماشین لباشسویی با چسب پهن کاملا چفت و محکم باشد ( در ماشی لباسشویی های حفره ای معمولا این درب ها محکم هستند ولی شما بازهم برای محکم کاری درب ماشین را محکم با چسب ببندید )

2- همه ی ماشین لباسشویی ها بطور عمومی از یک سیم برق و یک لوله ی فاضلاب و در برخی از انواع آنها لوله ی اتصال آب گرم و آب سرد برخوردارند . حتما کابل برق کاملا جمع شود . لوله ی خروجی به فاضلاب کاملا جمع شود و درب لوله حتما بسته شود . ورودی آب گرم و آب سرد نیز حتما پوشانده شود. سعی شود در مواردی که ماشین لباسشویی دارای پایه است کابل برق و لوله ی فاضلاب پس از جمع شدن به زیر ماشین لباسشویی با احتیاط نصب گردد و جمع شود . و در سایر مواقع حتما در یک سمت ماشین لباسشویی در کنار هم جمع شود و به تنه ماشین لباسشویی با چسب پهن متصل گردد.

3- در نهایت با استفاده از بابل رپ دور ماشین لباسشویی را ببندید تا از هر گونه آسیب دور بماند .

میتوانید با اطمینان  از تجربه و عملکرد کارگران ظریف بار همه ی موارد را در اسباب کشی خود بدست ظریف بار بسپارید . کارشناسان ما بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستند. 1500 تماس بگیرید.

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn