نکات ظریف تمیزکاری در راستای اسباب کشی

یکی از مشکلات خانم های خانه هنگام اسباب کشی کمبود وقت است ، مشکلات مربوط به بسته بندی و مدیریت کارها خود دغدغه ای بزرگ است که معمولا همراه تمیزکاری وسایل قبل از بسته بندی میشوند . در اینجا ظریف بار ذره ای از تجربیات خود را برای شما شرح میدهد . ظریف بار بصورت شبانه روزی آماده ارائه ی خدمات به شماست. کافیست با شماره 1500 تماس بگیرید.

شست وشوی پنجره ها 
خانه ی جدید و یک عالمه پنجره !!  برای اینکار بهتر است هنگام پاک کردن پنجره ها برای به هدر نرفتن انرژی و داشتن توانایی کافی برای کارها ، جهت حرکت دستتان را هر از گاهی تغییر دهید تا نقاط پاک نشده را ببینید. مثلاً بعد از اینکه یک طرف شیشه را شستید موقع خشک کردن دستتان را از بالا به پایین ، و در موقع خشک کردن طرف دیگر شیشه دستتان را از چپ به راست حرکت دهید.


تمیز کردن وسایل فلزی تزئینی
ظریف بار میداند که احتمالا قبل از بسته بندی لوازم همه چیز را تمیز کردید ولی الان که لوازم را باز کردید انگار روز از نو ، روزی از نو ، برای تمیزکردن اشیاء و وسایل فلزی خانه مثل ظروف دکوری یا میزهای عسلی و ... از سرکه استفاده کنید تا کاملاً براق شوند.


زدودن لکه های جا سیگاری و ظروف چای خوری 
نگران نباشید ، ظریف بار میداند که شاید وقت نشده که تمامی لکه ها را از استکان نعلبکی ها ، جاسیگاری ها و ... پاک کنید . کافیست برای زدودن لکه های ناشی از سیگار در جاسیگاری و لکه چای در فنجان ها ، از دستمالی مرطوب و آغشته به جوش شیرین استفاده کنید.


تمیز کردن چربی روی اجاق گاز و دیوارهای آشپزخانه 
شاید به خانه ای آمده باشید که خانم خانه ای که قبلا ساکن منزل بوده برای شما یک عالمه چربی در آشپزخانه گذاشته . ظریف بار نگرانی شما را میداند . برای این منظور پارچه ای را در سرکه خیس کرده ، روی آن بمالید . بهتر و آسان تر تمیز می شود . به طور کلی سرکه و چربی دشمن یکدیگرند.


بوی نامطبوع یخچال 
خاموش ماندن یخچال برای چند روز باعث ایجاد بوی نامطبوعی در یخچال میشود که بعد از اسباب کشی معمولا نگران کننده است ! ظریف بار راحتترین راه رابه شما پیشنهاد میدهد .برای برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال ، مقداری پنبه آغشته به وانیل در آن قرار دهید یا مقداری جوش شیرین را در ظرفی ریخته و در یخچال بگذارید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)